پایانه هوشمند فرودگاه کیش می‌تواند پذیرای شش میلیون مسافر باشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت الله محمدی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب و ایجاد امنیت و آرامش برای مسافران و گردشگران از بدو ورود به فرودگاه کیش تا سوار شدن به هواپیما گفت: تلاش ما بر این است تا با تکمیل زیرساخت ها و جدیدترین خدمات تا ۴ ماه آینده، پایانه جدید فرودگاه به یکی از فرودگاه های هوشمند کشور تبدیل شود.  

محمدی، فرودگاه جدید کیش را فاقد هرگونه خطای انسانی عنوان کرد و افزود: فعالیت در این فرودگاه به صورت هوشمند بوده و عوامل انسانی تنها کار نظارت را بر عهده دارند. 

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از پیگیری برای راه اندازی سیستم پارک هوشمند هواپیما در پایانه جدید خبر داد و اظهار داشت: فرودگاه کیش تنها فرودگاه کشور است که دو هواپیما به طور همزمان در کنار پل پهلو می گیرند.

وی خاطر نشان کرد: پذیرش مسافر از هر پیشخوان، تفکیک بار همراه مسافر از طریق سیستم انتقال بار بدون کمک نیروی انسانی و بدون خطا با سرعت بالا ار امکانات این فرودگاه به شمار می رود.

عزت اله محمدی گفت: مسافران و گردشگرانی که بار به همراه ندارند می توانند از طریق ۴ دستگاه تعبیه شده در فرودگاه کارت پرواز خود را دریافت کنند.

محمدی با اشاره به تخلیه سریع بار مسافران به وسیله ۱۰ پل تلسکوپی در این فرودگاه عنوان کرد: این اقدام نقش مهمی در کنترل ترافیک و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران دارد. 

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش تاکید کرد: مسافران و گردشگرانی که قصد سفر ازجزیره کیش را دارند می توانند پیش از ورود به فرودگاه با مراجعه به سایت kishports.ir از شماره پیشخوان و خروجی خود برای سوار شدن به هواپیما اطلاع پیدا کنند.

لینک منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *