پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش رونمایی شد

پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش رونمایی شد
درنشستی با حضور اصحاب رسانه از پوسترهای نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش، سمپوزیوم هتلداران و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دراین نشست که باحضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد مهدی ادیبان با بیان اینکه جزیره کیش درصنعت گردشگری درکشور پیشرو است گفت: جزیره کیش با شاخصه‌های مناسب حمل ونقلی، اقامت، تفریحات، خرید وسرگرمی، پذیرایی و خدمات‌دهی دارای کامل‌ترین اکوسیستم گردشگری کشور است زیرا ماموریت این منطقه آزاد کشور و بنیان اقتصادی جزیره کیش برمحور گردشگری و تجارت است.

وی افزود: برگزاری رویدادهای گردشگری از موضوعاتی است که درکیش مغفول مانده درحالیکه این رویدادها علاوه برمعرفی ظرفیت‌های گردشگری جزیره کیش محل تعامل، مشارکت، ارائه دستاوردها وتبادل اطلاعات است.

مهدی ادیبان تصریح کرد: از ویژگیهای برگزاری این نمایشگاه، رویکرد متفاوت دربرگزاری برنامه های جنبی شامل سمپوزیوم هتلداری، گردهمایی بلاگرهای گردشگری و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی است که در حاشیه اجرای این نمایشگاه به عنوان سه رویداد مهم در توسعه صنعت گردشگری کشور برگزار می شود.

مجری برگزاری این نمایشگاه نیز دراین نشست ایجاد فرصت های هم افزایی، ارتقاء سطح دانش و آگاهی، ارائه آخرین تجهیزات و خدمات گردشگری و معرفی و حمایت از محصولات خلاق در گردشگری را محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه برشمرد وگفت: درکنار رویدادهای اصلی، کارگاهها ونشست های تخصصی نیز درحاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش برپا خواهد شد.

عباس زینل نیا افزود: نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش 30 اردیبهشت تا 2 خرداد از ساعت 17 تا 23 میزبان علاقمندان است و درخصوص حضور کشورهای خارجی در حال رایزنی با وزرات خارجه هستیم.وی تصریح کرد: ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی گردشگری از بهمن سال گذشته آغاز به کار کرده است و تلاش می شود با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش و در سایه مشارکت وهمکاری بخش خصوصی شاهد برگزاری رویدادی متفاوت درحوزه گردشگری درکشور باشیم.

درپایان این نشست پس از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران، از پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش و پوسترهای سمپوزیوم هتلداران و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی رونمایی شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *